Tu jesteś:   Strona główna >  Mielżyński Wines & Spirits

Mielżyński Wines & Spirits


Sprawdź, jak dojechać do Mielżyński Wines & Spirits70zwierzęta mile widzianesala dla niepalacychogródek sezonowyparking Legenda
Kategoria: winiarnia

Adres

ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa Wola
telefon: (22)6368709
www.mielzynski.pl

Najblizsze parkingi

Parking na posesji gdzie znajduje się restauracja płatny. Poza posesją na ulicy Burakowskiej - strefa bezpłatnego parkowania.


Godziny otwarcia

w ciągu tygodnia:
9.00-23.00
sobota:
11.00-23.00
niedziela:
12.45-18.00

Rodzaj serwowanej kuchni


Danie szefa

Polecamy sałaty, stek z polędwicy oraz dania sezonowe.

menu: www.mielzynski.pl/winebar2.html

Opis od lokalu

Opis pochodzi z danych nadesłanych przez Mielżyński Wines & Spirits
Nasza Firma znajduje się blisko centrum Warszawy, w sąsiedztwie największego centrum handlowego Arkadia i Warszawskiego cmentarza-pomnika Powązek.

Uliczka Burakowska skrywa przepiękny zakątek –podwórze Starej Fabryki Koronek. Wśród porośniętych winoroślą budynków wyłożona brukiem alejka prowadzi do małego skweru osłoniętego zielenią drzew. W tym otoczeniu, na powierzchni prawie 600 metrów kwadratowych znajduje się warehouse Mielżyński Wines & Spirits.

Nasz sklep w formie wypełnionego skrzynkami składu win zachęca wszystkich do samodzielnego zgłębiania jego tajemnic lub do skorzystania z pomocy kompetentnych sommelierów, którzy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Oprócz sklepu w naszym lokalu znajduje się również wine bar stanowiący integralną część łączącą wina ze Starego Kontynentu oraz Nowy Świat.

Wina importujemy z całego świata prosto z winnic zaprzyjaźnionych producentów co gwarantuje naszym klientom wysoką jakość i konkurencyjne ceny produktów.

Autorska lista win Roberta Mielżyńskiego, na której wciąż pojawiają się nowe, ciekawe pozycje, daje pełnie możliwości wyboru zarówno znawcom jak i wszystkim tym, którzy po prostu lubią wino.

Wine-bar, czyli otwarta dla oczu klientów kuchnia, serwuje świeżo przygotowywane dania z urozmaiconej i codziennie zmieniającej się karty oraz duży wybór wyśmienitych przekąsek do wina. Zapraszamy na sezonowe pyszności oraz własnej roboty tarty z owocami.

Cyklicznie organizujemy degustacje z cyklu ‘Sounds of Wine’ z udziałem producentów przyjeżdżających do nas z różnych stron świata by opowiedzieć o swoich winach. Każda degustacja zakończona jest koncertem muzycznym co podkreśla fakt iż dla nas wino nieodłącznie powiązane jest ze sztuką.

W naszej ofercie znajdziecie również wyśmienite oliwy, octy, octy balsamiczne oraz akcesoria związane z winem.

Wszystkie informacje, aktualności oraz zdjęcia z imprez znaleźć można na naszej stronie internetowej www.mielzynski.pl.
Zapraszamy!!!
Komentarze


Legenda

Ikona Opis Ikona Opis Ikona Opis
ozznaczenie: udogodnienia dla dzieci udogodnienia dla dzieci ozznaczenie: udogodnienia dla matek z dziećmi udogodnienia dla matek z dziećmi ozznaczenie: zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane ozznaczenie: sala dla niepalacych sala dla niepalacych
ozznaczenie: zakaz palenia zakaz palenia ozznaczenie: ogródek sezonowy ogródek sezonowy ozznaczenie: dostep do internetu dostep do internetu ozznaczenie: dostawa na telefon dostawa na telefon
ozznaczenie: parking parking ozznaczenie: na każdą kieszeń na każdą kieszeń ozznaczenie: umiarkowane ceny umiarkowane ceny ozznaczenie: wysokie ceny wysokie ceny
123 liczba miejsc
Dodaj lokal